DKProduction

Catering a nápojový servis

Můžete si být jisti vysokou kvalitou služeb i když si objednáte jen grilovaný párek, stejně jako při kompletním stylovém menu třeba z mořských ryb. A co třeba klasická zabíjačková pochoutka? Ochutnejte naši specialitu, vepřovou kýtu na medu! Anebo japonskou klasiku, tak trochu jinak? Objednejte si vegetariánské sushi se vším, co k tomu patří a vaše hostina se stane jedinečným zážitkem.


Zajistíme rauty, občerstvení, pivní a nápojový servis

  • Nabízíme špičkové služby v celé škále přizpůsobené vašim představám a finančním možnostem.

Jsme schopni zajistit gastro servis, od jednoduchých venkovních akcí, spočívajících v klasickém, stánkovém prodeji s klasickým sortimentem, až po náročné hostiny pro větší množství hostů v řádech tisíců.

Můžeme se pochlubit mnohými referencemi a spokojenými zákazníky.


Nabízíme nejen gastro servis, ale také kompletní nápojový a pivní servis.

Jako partner pivovaru Plzeňský Prazdroj, provozujeme speciální reklamní vozidlo "pivník", který nám umožňuje čepovat pivo značky Plzeň, Radegast, Gambrinus, Kozel, prakticky kdekoliv bez závislosti na elektrickém proudu. Mobilní pivník je velmi efektivní, rychle rozkládací bar, který je žádán na všech open air akcích. Jeho výčepní kapacita je značná a výtečně chlazeným pivem a dalšími nápoji zvládá obsloužit akce většího charakteru. Disponujeme značným množstvím výčepní techniky, zkušeným personálem a logistickou podporou, takže jsme schopni v oblasti nápojů obsloužit akce s návštěvností několika desítek tisíc návštěvníků. Nabízíme kompletní sortiment nápojů pivo, alko, nealko.