DKProduction

Firemní akce

Firemní akce pro klienty a obchodní partnery je tou nejlepší propagací Vašich výrobků či služeb. Nejenže můžete své obchodní partnery překvapit, ale také rozvíjet vzájemné vztahy. Bez akcí tohoto typu se dnes neobejde žádná firma.

Trendem posledních let je konání zábavných akcí či oslav pro zaměstnance případně i s rodinnými příslušníky. Tyto akce bývají jakýmsi benefitem či přidanou hodnotou práce v dané firmě a výrazně také pomáhají ve vytváření loajality vůči zaměstnavateli. V některých firmách se již stalo standardem firemní kultury pořádání takových akcí 2x ročně: v letním období pod širým nebem a v zimě před Vánoci nebo v lednu.


Nabízíme:

  • vytvoření klasického či originálního konceptu přizpůsobeného na míru vašim potřebám a finančním možnostem
  • organizace akce na klíč včetně vyhledání vhodné lokace, dopravy vašich hostů, rautu, programu, ubytování atd.

Nechte se inspirovat:

  1. Chcete ušetřit a být originální zároveň? Překvapte akcí uspořádanou v netradičním pojetí přímo u vás ve firmě. Mohou to být kancelářské prostory, prostory autosalonu, tovární hala, ulice před sídlem firmy, prostě cokoliv.
  2. v létě má zelenou louka před firmou také své kouzlo. Postavíme velkoplošné stany, opečeme selata a budeme čepovat chlazené pivo.
  3. je třeba dopřát zaměstnancům pohyb? Ale prosím: sportovní akce na míru. Uspořádáme turnaj v bowlingu, tenise nebo squashi, zahrajete si fotbal se svými klienty, uspořádáme soutěž v bungee jumpingu a nebo budete soutěžit kdo déle vydrží v sedle rodeo býka. Náš tajný tip: máme i kosmický trenažér na kterém trénují kosmonauti stav beztíže. Vyzkoušejte a zaručeně vám bude špatně.
  4. historická akce na hradě, to je nápad! Dodáme stylový personál, dodáme hrad, dodáme stylové občerstvení, dodáme stylové soutěže i program: kejklíře, šermíře, mistra kata, mincíře, malíře, prostě vás i vše hosty zavedeme do středověku.
  5. a nebo třeba divoký západ? Indiáni a kovbojové, ukázka házení lasem a práce s kolty, indiáni a jejich tance, přepadení dostavníku - to bude vzrušení!
  6. a co třeba karibik párty? Třeba přímo u Vás ve firmě? Dekorace palem, barevné osvětlení, přivezeme vířivé vany a v nich budou svůdné modelky. Každý návštěvník dostane župan a ručník s logem vaší firmy a může se jít okoupat. Ve vířivé lázni mu budeme podávat sekt a zapálíme doutník. I takovou akci jsme již realizovali!

Buďte originální a překvapte stylovou akcí!